UBYTOVÁNÍ

OBJEVUJTE
 Objevte-tatarstan.cz > Ubytování

Korston Royal Hotel

Korston Royal. Tento pětihvězdičkový krasavec se nachází v blízkosti centra města. Hosté si mohou vybrat z 202 pokojů. Dostupné je například prezidentské apartmá, luxusní pokoje, VIP pokoje, pokoje de - luxe, pokoje pro business třídu a standardní pokoje. Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu, Wi-Fi, fitness centrum a služby: saunu, bazén a vstup do posilovny. Kromě toho mohou hosté využít IP telefon a podzemní parkoviště. Navíc je jako pozornost po příjezdu čeká nápoj na uvítanou. Hotel nabízí také speciální služby na pokojích určitých kategorií. Přijímáme hotovost a platební karty typu: MasterCard, Visa, Maestro a American Express.

KONTAKTY

Adresa1a Yershov St. Kazan
Tatarstan Russia
Telefon+7 (843) 279-30-00
E-mailreservation@kzn.korston.ru
Webkorston.ru/kazan/

Hotel Shalyapin Palace

Shalyapin Palace Hotel se nachází v centru města na Baumanově ulici, na pěší zóně. Tento hotel se oprávněně pyšní 4 hvězdičkami. Na několika podlažích se nachází 123 pokojů různých kategorií, včetně standardních dvoulůžkových pokojů, standardních pokojů, jednopokojových studií, studií o dvou místnostech, apartmánů a prezidentského apartmá. Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu, saunu, posilovnu a bazén. Doplňkové služby zahrnují Wi-Fi, masáže a tureckou saunu. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace s názvem Kaple a Piano Bar se živými klavírními vystoupeními. Hotel nabízí také Prezidentský sál, VIP sál, vnitřní zahradu, velké i malé konferenční sály, zasedací místnost, kongresový sál a konferenční místnost. Přijímáme platby v hotovosti a platby kartami MasterCard a Visa.

KONTAKTY

Adresa7 Universitetskaya St. Kazan
Tatarstan, Russia
Telefon+7 (843) 279-30-00
Telefon+7 (843) 231-10-55
E-mailreservation@
shalyapin-hotel.ru
Webshalyapin-hotel.ru

Hayal Hotel

Hayal Hotel je čtyřhvězdičkový hotel. Je umístěn v centru města. Na devíti podlažích se nachází 79 pokojů různých kategorií, včetně standardních pokojů, komfortních pokojů, apartmánů, studií a prezidentského apartmá. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu, přístup na internet přes Wi-Fi, wellness centrum a parkovací místo. K dalšímu vybavení hotelu patří restaurace, bazén, fitness centrum, konferenční prostory, kyvadlová doprava a výlety. Přijímáme hotovost a platby kartami: MasterCard, Visa, Maestro, American Express a Diners Club.

KONTAKTY

Adresa16 Universitetskaya St. Kazan
Tatarstan, Russia
Telefon+7 (843) 238-95-95
E-mailinfo@hayall.ru
Webhayall.ru

Ramada Hotel

Ramada Hotel se nachází v blízkosti vlakového nádraží a Kazaňského Kremlu. Tento hotel je jen 10 minut chůze od stanice metra Kreml. Tento hotel je hodnocen 4 hvězdičkami. Šest pater zahrnuje 157 luxusních pokojů, pokojů de-luxe, obchodní prostory a prezidentské apartmá. Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu, zdarma vodu na pokoji, posilovnu, podzemní parkoviště a neomezené využívání Wi-Fi. V hotelu se nachází restaurace „Americano“, konferenční sál „Senátor“ a VIP konferenční sál. Kromě toho hotel organizuje exkurze pro hosty, o kterých se mohou informovat na recepci. Přijímáme hotovost a dále platební karty MasterCard, Visa, Maestro, American Express a SKO.

KONTAKTY

Adresa39 Chernyshevsky St. Kazan
Tatarstan, Russia
Telefon+7 (843) 294-00-00
E-mailinfo@ramadakazan.com
Web ramadakazan.com

Hotel Courtyard
by Marriott Kazan
Kremlin

Courtyard by Marriott v blízkosti Kazaňského Kremlu je jedním ze světových obchodních hotelů v rámci hotelového řetězce Marriott. Nachází se v centru Kazaně. Jedná se o 4 hvězdičkový hotel, který je členem programu Víkend v Kazani. 5 pater zahrnuje 150 pokojů různých kategorií, včetně luxusních pokojů, dvoulůžkových pokojů de-luxe nebo apartmánů. Cena za pokoj zahrnuje satelitní TV, žehličku a žehlicí prkno, ledničku, trezor, snídani a Wi-Fi. Dále je možno využít služby fitness centra VALEO. V přízemí se nachází stylová středomořská restaurace s grilem, zatímco na střeše je italská restaurace a venkovní terasa s panoramatickým výhledem na město a historický Kreml. Schůzky a akce se mohou konat v obchodní zóně v hotelové hale s pohodlnými pohovkami a křesly nebo v moderním konferenčním sále nazvaném Musa Jalil, který pojme 15 až 100 lidí. Přijímáme hotovost a platební karty SKO, Mastercard, Visa a American Express.

KONTAKTY

Adresa6 Karl Marx St. Kazan
Tatarstan, Russia.
Telefon+7 (843) 567-40-00
Telefon+7 (843 ) 567-40-01
E-mailcy.kzncy.fd@courtyard.com
Web kazancourtyard.ru

Regina Hotel

Hotel Regina se nachází v obci Bolgar. Jedná se o hotelový řetězec v republice Tatarstán. Nachází se v blízkosti bulharské Státní historické a architektonické památkové rezervace. Tento hotel nabízí 38 pokojů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, přístup na internet přes Wi-Fi a parkovací místo. Hosté mohou také využít služeb hotelové restaurace nebo si pronajmout konferenční sál, obě místnosti pojmou až 150 osob. Doplňkové služby zahrnují finskou saunu, kulečníkové stoly, gril na dřevo, fotbalové hřiště a basketbalové hřiště. Je možné si pronajmout člun až pro 12 osob a organizace výletních služeb na přání. V blízkosti je k dispozici také pláž. Hotelový komplex zahrnuje ubytovnu s 19 pokoji.

KONTAKTY

Adresa30 Gorkogo St. Bolgar
Tatarstan, Russia
Telefon+7 (84347) 3-10-44
E-mailbolgar@hotelregina.ru
Web reginahotels.ru

Sviyaga Hotel

Tento hotel byl postaven na konci 19. století a nachází se na ostrově Sviyazhsk ve staré historické budově hospice. Hotel má 7 pohodlných pokojů, včetně jedno a dvoulůžkových, které jsou pojmenovány po různých druzích ryb z místních vod: Leshch (cejn), Shchuka (štika), Sudak (candát), Karp (kapr) a Sterlyad (jeseter). Sprcha a toalety jsou na stejném patře. Hotelová kavárna obslouží až 24 hostů najednou.

KONTAKTY

Adresa6 Moskovskaya St. Sviyazhsk
Tatarstan, Russia
Telefon+7 (84371) 3-89-72
To není Taj Mahal

TO JE TATARSTÁN

TATARSTÁN

Tatarstán leží na soutoku dvou velkých řek – Volhy a Kamy a tvoří něco jako most spojující evropskou a asijskou část Ruska. Svou rozlohou 67,800 km2 je tento stát větší než třeba Belgie nebo Holandsko a přibližně stejně velký jako Irsko. Po mnoho staletí zde žijí Tataři (53,2%) a Rusové (39,7%), Čuvašové a Udmuntové, Mordovinci a Marijci, Ukrajinci a Baškirové a dalších 173 etnických skupin v míru a harmonii.

Všechna práva vyhrazena, 2016